Forum ogólne > Klub Arkadin

Konkurs - czerwiec [KARTY]

(1/7) > >>

pretorianstalker:
Oto kart, na które można głosować w czerwcu. Myślę, że spokojnie można dyskutować w tym temacie - bałagan i tak się nie zrobi, bo wszystkie karty są wystawione jednocześnie, więc jako taki porządek będzie ;) Dyskusja na własną odpowiedzialność - jak się czepimy czyjejś karty, to jeśli ktoś zorientuje się, któa jest nasza może oddać w głosowaniu :P Oczywiście tego być nie powinno, ale po dwóch etapach już wiem jakie wałki odchodzą... Ci, którzy nie wystawiali śmiało mogą dyskutować :)

Karty oczywiście wystawiane anonimowo :) Ile to do - nie wiem, aczkolwiek, prosiłbym również o to, aby głosować w ten sam sposób w jaki wystawiano karty - proszę przysyłać mi głosy. Najlepiej na email z hasłem Konkurs w tytule. Można na GG po upewnieniu się, że jestem akurat w zasięgu (żeby potem głos nie zaginął) albo na PW poprzez forum. Na koniec miesiąca opublikuję głosy. Proszę pamiętać o tym czyje głosy są ważne! Zagłosować może każdy, ale głosy niespełniające wymogów ostatecznie nie zostaną wzięte pod uwagę.

A oto karty:

1.
Tłumaczenie na polski:
"Zagraj na dowolnego gracza poświęcając trzy akcje jeśli posiada on w grze dwóch lub wiecej wojowników.
Gracz na którego działa ta karta podczas swojego kroku 3 musi odrzucić jednego swojego wojownika. Gdy gracz nie ma już wojowników w grze ta karta jest anichilowana.
Jeśli gracz na którego dziala już ta karta spowoduje jej odrzucenie to otrzymuje 5pkt. zwycięstwa"

2.

3.

4.

5.

6.

7.
Dwoje dzielnych żołnierzy zagłady odnalazło na ziemii stare zardzewiałe działo samobieżne produkcji najprawdopodobniej rosyjskiej. Po remoncie, podczas prób uruchomienia okazało się, że działo namierza i detonuje za pomocą własnych rakiet wszystkie wykryte miny i granaty. Skukiem czego odział przebywających nieopodal żołnierzy, wyposażonych w granaty neuralne poniósł śmierć na miejcu. Jednakże sprzęt ten został powielony i wprowadzony na wyposażenie armi jako potencjalnie niebezpieczny dla wroga.           

8.
 Od autora: Karta ta jest doskonała do wszystkich Talii, które opierają się na wszystkim i na niczym...

Nekro:
Jako że każdy boi się zacząć to może znowu ja to zrobię. Uważam iż karty w tym miesiącu stoją na dobrym poziomie i są fajniejsze niż w zeszłym miechu. Mi najbardziej podobają sie karty numer 2,3,1,4,6. Oczywiście są to moje pierwsze odczucia i jeszcze nie wiem czy zagłosuję w ten sposób bo trzeba jeszcze raz wszystko dobrze przeczytać, obejrzeć i sie porządnie zastanowić. Tak czy inaczej karty są fajnie wykonane (niektóre dają zajebiaszczy klimat), niektóre mają opisy które mi nie pasują zbytnio ale i tak są ciekawe.
Uważam pozycje dwa za bardzo ciekawą kartę  ;)

Nicodemus:
Cóż dodać. Wyraźnie widać że poziom kart się podniósł. Są jakieś lekkie niedociągnięcia tu i tam, ale ogólnie jesteśmy na najlepszej drodze żeby stworzyć bardzo przyjemny dodatek. Chciałem też zachęcić wszystkich do uczestnictwa w konkursie. Im więcej kart, tym wiadomo że szybciej będzie można coś złożyć :)

Lechu:
mi osobiscie podobaja sie karty:
2. za pomysl i zgodnosc z podrecznikiem rpg  ;)
3. rysunek i pomysl tez calkiem  :)
4. kolejny ciekawy pomysl i znow dobry rysunek  ;)
6. nastepny fajny pomysl  ;)

powyzsze karty na 99% znajda sie w mojej pierwszej piatce, musze jeszcze pomyslec nad kolejnoscia i dokladnie wczytac sie w pozostale (moze w nich tez cos mi sie spodoba)

juz sie wczytalem dokladnie ;) musze przyznac, ze dzialanie wszystkich kart jest jasne i ciekawe co jest sporym plusem kart z tego miesiaca.

jedna uwaga - dobrze by bylo gdybyscie zamieszczali autorow grafik, to moze pomoc innym w wyszukiwaniu ciekawych obrazkow na przyszle miesiace.

swoja droga mozna zrobic konkurs bonusowy na zgadywanie kto zrobil ktora karte ;)

Atticus:

--- Cytat: Lechu w Czerwca 11, 2008, 06:27:23 pm ---swoja droga mozna zrobic konkurs bonusowy na zgadywanie kto zrobil ktora karte ;)

--- Koniec cytatu ---

To jest interesujący pomysł ;) ja jestem za!

A co do kart to podoba mi się 7. Tylko nie rozumiem, czemu nie można grać swoimi minami o.O

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej