Kwietnia 25, 2024, 04:16:49 am

Autor Wątek: Konkurs - czerwiec [KARTY]  (Przeczytany 9864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 12, 2008, 02:01:39 am »

no dobra, moze troche przesadzilem, ale to następna karta która przyspiesza przewijanie talii, a niektórym to i tak juz za dobrze wychodzi ;)

Heh moja karta z pierwszego konkursu niosła jasne przesłanie :P a Twoja widocznie była zbyt skomplikowana a do tego w obcym języku :P

zreszta niezaleznie od tego czy wiadomo czyje są karty to i tak mozna zagłosowac ze sporym prawdopodobienstwem tak zebys nie dostał punktów, ale to przeca nie o to chodzi
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 12, 2008, 10:06:07 am »

Ja widzę też potencjał na Playalone deck dla tej karty :) Jak dołożysz do tego ukryte siły, fillem upy i na czarną godzinę, to się nie zablokujesz. W dowolnej chwili odrzucasz dwie karty i dobierasz dwie nowe :) Jak coś się kisi nie ma jak się pozbyć karty - odrzucasz dwie. Jak akurat masz akcję to za akcję dobierasz dwie karty, albo za PA. Takie słabsze Błogoslawieństwo Nataniela. Zagrywanie za akcje broni przed skradzionymi ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 12, 2008, 10:40:18 am »


Flow of Asymmetry - interesujący prosty pomysł, wykonanie bez zarzutu, tyle ze to następny karta dla algerotha

podkreslam to przy kazdej dyskusji odnosnie kart - nalezy przeniesc wszystkie dary/bohaterow/ekwipunek z rpga do karcianki. to z tego co wiem jest dar z rpga. uwazam jednak, ze jest troszke za silny, choc bezuzyteczny przeciw korporacjom, wiec moze zacheci do gry nimi.
Laura Valentino - fajna grafika, zabawny pomysł z tym jumaniem pojazdu w locie ;) plusem jest to ze to +5 robi bardziej grywalnych obcenie nieużywanych archaniołow
zgadzam sie z diablerem, ze +5 bardziej grywalnymi ich nie robi, ale jest to standardowy bonus. pomyslem tej karty jest przechwycanie pojazdow, gdyby jeszcze cos dziwnego dawala archaniolom byloby, moim zdaniem, zbyt duzo nowosci jak na jedna karte.
Luna Gazette - granie w otwarte karty to juz troche przegięcie, szczególne z paparazzo za murem obronnym ;)  grafika najlepsza z wszystkich wystawionych kart, zastanawia mnie jedynie inny rozmiar karty i brak symetrii w tych białych marginesach. Moze ktoś podszedł ambitnie do tematu i zrobił wlasne skany ramek ;> ? jezeli tak to respect, ja mialem taki zamiar ale wbrew pozorom chcąc zrobic to idealne to jest sporo rzezbienia
moze i jest przegieciem, ale idea karty dobrze oddaje mozliwosci paparazzo. rozmiaru karty bym sie ani nie czepial ani nie wychwalal. po prostu komus sie tak wycielo, zdarza sie, zle nie jest.

Niszczyciel Min - pomysł naprawde ciekawy, te miny i granaty to naprawde wrzód na dupie, do  wykonania tez sie  nie ma co przyczepic   
ja bym tak nie szalal. za duzo tekstu na karcie. no i spowoduje, ze ludzie przestana grac ladunkami wybuchowymi, a tego chyba nie chcemy. ;)
Wszechstronność - wszystko fajnie, pięknie, ładnie ;) ale trzebaby zaznaczyc ze mozna miec tylko  jedną w talii, bo juz sobie wyobrażam playalone decki na 5ciu takich kartach
mysle, ze gdyby jej nie ograniczyc bylaby czyms w rodzaju ukrytych/szczescia itp wiekszosc by brala 5 do talii


konkurs typerski moznaby przeprowadzic, a poza tym to jestem za ujawnieniem która czyja karta w momencie gdy wszyscy wystawiający swoje karty oddadzą głosy


ja to mam pewnosc tylko co do jednej karty ;) no i moze atticusa i diablera tez bym rozpoznal ;D
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 12, 2008, 04:36:39 pm »

Ok, powoli zaczynam dostrzegać. Faktycznie Lechu, w niektórych moich taliach wkładając 5szt, mógłbym wywalić 5Szczęść 5Ukrytych i 3Inspiracje - to daje aż 7 wolnych slotów :o
Zagrywanie za akcje broni przed skradzionymi ;)
A mi się wydaje, że można ją skraść nawet jak przeciwnik zagra ją za akcję, bo "złodziej" może ją sobie zagrać za PA albo odrzucenie kart :)

podkreslam to przy kazdej dyskusji odnosnie kart - nalezy przeniesc wszystkie dary/bohaterow/ekwipunek z rpga do karcianki. to z tego co wiem jest dar z rpga.
Tylko, że znów przy aż tak ortodoksyjnym podejściu upośledzeni w Darach będą Muawijhe, Semai i Demnogonis, bo nie doczekali się własnych sourcebook'ów.
Zapisane

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 12, 2008, 04:47:30 pm »


podkreslam to przy kazdej dyskusji odnosnie kart - nalezy przeniesc wszystkie dary/bohaterow/ekwipunek z rpga do karcianki. to z tego co wiem jest dar z rpga.
Tylko, że znów przy aż tak ortodoksyjnym podejściu upośledzeni w Darach będą Muawijhe, Semai i Demnogonis, bo nie doczekali się własnych sourcebook'ów.

nie twierdze, ze nie nalezy wymyslac nowych darow dla muawijhe itd.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 12, 2008, 04:58:45 pm »

Chodzi o to, żeby wykorzystać to co jest zanim się zacznie coś wymyślać. A jak nie ma już na czym się oprzeć to można wymyślać. Byle w klimacie i byle nie bylo to przegięte. Żeby to nie było coś w stylu: Poświęcając jedną akcję możesz uśpić wybrany obszar... a potem powyżynać wszystkich z tajniaka zdobywając za to działanie PZ :P
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 13, 2008, 10:58:53 pm »

A co sadzą na temat kart inni (zapraszamy do dyskusji) ?
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 13, 2008, 11:28:25 pm »

Pisać i przysyłać oceny :) Fungus - napisz coś ;) Pojawiasz się tylko co chwila na przeszpiegi, a nic nie napiszesz, ani na turniej się nie wybierzesz... ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 14, 2008, 03:18:16 pm »

rozumiem ze z racji tego ze wystawiłem swoją karte głosuje na 4 karty ? bo tu widze w postach powyżej po 5 typów (chyba ze ktos zawarł w tym własną karte)
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 14, 2008, 04:47:34 pm »

Głosujesz tak jak poprzednio, tylko anonimowo. A tutejszą dyskusją się nie sugeruj - wolno mataczyć, insynuować i się kamuflować ;D Najbardziej się zakamuflował Nekro, ale łącząc parę faktów już doszedłem, która karta jest jego. Nekro, dalej chcesz się założyć o coś, że zgadnę wszystkich? :P
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 15, 2008, 01:05:32 am »

... łącząc parę faktów już doszedłem, która karta jest jego.

To z ciebie prawdziwy Szerlok Holms  ;D a skąd wiesz czy coś wystawiałem tak naprawdę ?

Nekro, dalej chcesz się założyć o coś, że zgadnę wszystkich? :P

Proponuje o chłodne piwko (stad ten lód) chyba że lubisz ciepłe  ;)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 15, 2008, 01:33:27 am »

Uczestników naprawdę łatwo wytypować, ale dowiesz się wszystkiego pod koniec miesiąca.

A ja nadal proponuję założyć się o jakąś kartę, która brakuje nam do kolekcji ;) Ja mogę dać do puli Hipnozę (nie, to nie takimi metodami się posługiwałem w śledztwie :P).
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 18, 2008, 09:28:14 pm »

No i ucichło całkiem. Tak przewidywałem :) Niewiadoma w konkursie to i musza sie ludzie znudzic po jakims czasie ze nic nie wiadomo ;)
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 18, 2008, 10:40:45 pm »

Zainteresowani wypowiedzieli swoje opinie i tyle. A że inni może się czają czy cuś więc nie robił bym tu problemu. Poczekaj aż pret ujawni tylko wyniki głosowania to się znowu zacznie  ;) Poza tym jak mamy top five to praktycznie nie ma dyskusji tylko każdy wyniki przyjmuje do wiadomości i tyle a udział teraz był dość duży.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - czerwiec [KARTY]
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 18, 2008, 10:57:31 pm »

No i ucichło całkiem. Tak przewidywałem :) Niewiadoma w konkursie to i musza sie ludzie znudzic po jakims czasie ze nic nie wiadomo ;)
Nie widzę żadnego dowodu, że wynika to z anonimowości. W maju dyskusja skończyła się również 15-tego dnia miesiąca. Tak przynajmniej oszczędzamy sobie spięć, że ktoś myśli, że ktoś głosował na kogoś, bo to jego przyjaciel itp.
Zapisane