Zasady gry > Karty

Klein Helitek "Ważka"

<< < (2/5) > >>

Diablerist:
Owszem, nadal uważamy. Proszę nie pisać dwóch postów bezpośrednio pod sobą - istnieje opcja Modyfikuj. Poza tym proszę przed zadaniem pytania przeszukać forum, bo tematów o Ważce już było kilka.

nowka:
sorki ale to dopiero mój pierwszy dzień na forum, a już tyle bałaganu narobiłem ;)skoro dalej tak twierdzisz to nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z bardziej doświadczonym kolegą. Chyba rzeczywiście tak grałem że po śmierci wojownika zostawała w szwadronie, ale  również gralismy że dopóki wojownik w niej jest to jest jej posiadaczem,to sprawia że karta nie była zbyt dobra(upierdliwa)bo mógłbym przysiądz że odrzucałem ją w przeszłosci sabotarzem

Diablerist:
To że jestem doświadczony nie znaczy, że jestem wszechwiedzący ;)

Co się dzieje jeśli do Wojownika w Ważce dołączymy Straż Przednią? Wojownik przejmuje atak Walką Wręcz i walka zostaje przerwana czy nie może przejąć, bo nie może uczestniczyć w Walce Wręcz?

Lapson:
Według mnie nie może przejąć... to trochę tak jak z uśpionym Apokaliptą - ale to tylko moja opinia :).

pretorianstalker:
Uważam, że powinno to być tak samo rozwiązane jak Przewaga Taktyczna w walce zpojazdem latającym - przerywa walkę. Przynajmniej tak do tej pory się przeważnie grało ;) Jeśli coś spowoduje, że jeden z wojowników biorących udział w walce nie może w niej brać udziału z takiej czy innej przyczyny walka się kończy o ile stało się to przed lub w fazie przerywania walki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej