Kwietnia 26, 2024, 02:52:56 pm

Autor Wątek: Presja  (Przeczytany 1786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Presja
« dnia: Sierpnia 16, 2008, 12:53:58 pm »

Jak rozumiecie zapis na karcie "Warriors killed in this manner do not earn points" - wojownicy zabici w ten sposób nie zdobywaja pkt. Czy oznacza to ze jesli wojownik uzyje presji i przezyje równoczesnie zabijajac przeciwnika zdobedzie pkt? Poza tym od kiedy to wojownik zdobywa pkt? Mnie sie wydawało ze pkt zdobywa Gracz. Własnie dlatego uwazam ze na karcie jest bład w zapisie. Wydaje mi sie ze powinno byc "Za zabitych w ten sposób wojowników nie zdobywa sie pkt" Nie słyszeliscie o jakiejs erracie Wintera ;)?
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Presja
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 16, 2008, 01:13:26 pm »

Ten zapis powtarza się często i zawsze jaki pisze warriors killed this way do not earn points oznacza to, że za wojowników zabitych w ten sposób nie zdobywa się pkt.
Patrz -> Out of Fuelna przykład ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Presja
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 16, 2008, 01:23:18 pm »

Muleq i jego zabawne pytania :P

Skoro już temat powstał to ja się pytam: Kto otrzymuje rany, kiedy Znawca Sztuki rzuca ten Czar w Walce między naszym Świętym Wojownikiem a Nekromutantem przeciwnika?
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Presja
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 16, 2008, 04:46:51 pm »

Presja z załozenia jest czarem osobistym i tekst odnosi sie do sytuacji w której caster jest jednym z wojowników bioracych udział w walce. Dzieki sojuszowi lub zdolnosci Znawcy Presja staje sie czarem bojowym co nie zmienia oczywiscie walczach wojowników ale powoduje ze ranny zostaje caster oraz wrogi wojownik. Na tym przeciez polega mozliwosc rzucania osobistych czarów bojowych.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)