Nazwa użytkownika
Hasło
Forgot Password?
Register Now!
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Czerwca 06, 2026, 01:14:41 am
Forum Doom Trooper
»
Forum ogólne
»
Turnieje/rozgrywki
»
Falkon - Lublin, 15-16 XI 2008
« poprzedni
następny »
Strony:
1
...
3
4
[
5
]
6
7
...
10
Do dołu
Drukuj
Autor
Wątek: Falkon - Lublin, 15-16 XI 2008 (Przeczytany 47875 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Troublestarter
Offline
Wiadomości: 546
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #60 dnia:
Listopada 01, 2008, 07:54:41 pm »
Na kompleksie jest napisane ze mozesz miec dowolną ilosc w grze i jezeli na karcie nie jest napisane ze mozesz miec wiecej to gramy ze mozesz miec tylko jedno umocnienie w grze.
Co do punktów za szybsze uonczenie gry to raczej jest przegięcie
Zasady dotyczące banowanych kart podtrzymuje. Co do rozegrania finału to jak na razie pozostaje sprawdzony sposób z wczesniejszych spotkan. Jednak z racji ze mamy jeszcze troche czasu moznaby sie zastanowic nad alternatywniymi sposobami rozegrania. Z racji iz zasady mogą (ale nie muszą) spowodowac przedłuzenie sie rozgrywek moze wartoby rozwazyc grę w 4 grupach. Znacznie przyspieszyłoby to rozgrywki a skoro tak wiele osób lubi grac 4 fun na turniejach to mieliby okazjepodczas trwania cwiercfinałow
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle
Skoq
phpBB Moderatorzy
Offline
Wiadomości: 2834
Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #61 dnia:
Listopada 02, 2008, 01:59:51 am »
Hehe - i tu niespodzianka Muleq - Andrzej mnie zaskoczył zasadami - ja raczej nie brałem udziału w ich tworzeniu - a że faktycznie berta będzie miała lepiej - no cóż - może okaże się, że nie tylko ja będę grał bertą - i będzie czasowo hardcore - ale jaki fun za to...
Zapisane
Berta Builder v 8.7
Qlig
Offline
Wiadomości: 708
Władca Pechów
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #62 dnia:
Listopada 02, 2008, 10:39:24 am »
Zebralem wywiad od Zimoliego i Dyla i .....
ich szanse oceniam jako 50/50, ale jako ze jade z Czestochowy
do Lublina moga sie zdecydowac nawet w ostatniej chwili,
jest wiec szansa ze Czestochowa bedzie w komplecie
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...
bogus
Offline
Wiadomości: 107
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #63 dnia:
Listopada 02, 2008, 10:39:08 pm »
ja oczywiscie tez bede tylko jako ze nie zagladam na forum
musial mnie trubler powiadomic bezposrednio ...
a i jak cos wiecej sie was zbierze to moge po was wpasc busem na dworzec
tylko niech mi trubler da znac bo moge zapomniec tutaj zajrzec
«
Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2008, 10:43:38 pm wysłana przez bogus
»
Zapisane
Kati
Offline
Wiadomości: 441
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #64 dnia:
Listopada 03, 2008, 11:47:23 am »
tak sie przyjzalem i zauwazylem ze do drafta beda WC znaczy sie WZ
fr-ki, to ja z Rmiem sie zaopatrzymy pewnie w owe boosty ver. pl na miejscu, bo zostalo nam kilka sztuk jeszcze w sklepach
Zapisane
Skoq
phpBB Moderatorzy
Offline
Wiadomości: 2834
Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #65 dnia:
Listopada 06, 2008, 04:47:06 pm »
JAK TAM GRACZE? TALIE ZROBIONE? Odliczanie trwa...
Zapisane
Berta Builder v 8.7
Wąski
Offline
Wiadomości: 11
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #66 dnia:
Listopada 07, 2008, 02:49:46 pm »
Witam. Co do turnieju to będziemy z Łapsonem na 100% chyba, że zdarzy się jakaś tragedia... Istnieje jeszcze problem z transportem ale jak nie damy rady zabrać się z kimś autem to przyjedziemy pociągiem. Mam takie małe pytanie. Z racji, iż jestem noobem wciąż brakuje mi kluczowych kart. Byłbym rad gdyby któryś z graczy posiadający na zbyciu 3 sztuki Zakłócenia i 4-5 Mortal Woundy zobowiązał się do zostawienia ich specjalnie dla mnie. Kupie na pewno.
Pozdro dla wszystkich i do zobaczenia!
Zapisane
...gdy napletek jest tak długi i WĄSKI, że naciągając go na żołądź prącia, nie można odsłonić cewki moczowej.
Skoq
phpBB Moderatorzy
Offline
Wiadomości: 2834
Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #67 dnia:
Listopada 07, 2008, 03:03:55 pm »
Zakłócenia jeszcze jakieś mam na zbyciu 2 lub 3 sztuki - nie są w super stanie, ale za to tanie
co do śmiertelnych - zerknę i zmodyfikuję posta
Zapisane
Berta Builder v 8.7
Muleq
Offline
Wiadomości: 1965
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #68 dnia:
Listopada 07, 2008, 03:17:03 pm »
Z transportem problemu nie ma! Z tego co rozmawiałem z Qligiem Ty ( Wąski ) Lapson i Harry jedziecie ze mna a reszta z nim. Na smiertelne tez mozesz u mnie liczyc
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!!
Nekro
phpBB Moderator
Offline
Wiadomości: 2075
Coś W Dowolnej?
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #69 dnia:
Listopada 07, 2008, 03:33:32 pm »
Coś mi się widzi że ten jeden atak w turze spowoduje monotematyczne talie
Pożyjemy zobaczymy
Zapisane
Kati
Offline
Wiadomości: 441
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #70 dnia:
Listopada 07, 2008, 10:39:41 pm »
chwilka mała niejasnosc mnie dopadla, jest jeden atak na gracza za PZ a reszta leci za PA czy w ogole tylko jeden wjazd na gracza? a wojow jak leci mozna atakowac ale tylko za jednego PZ leca?
PS u mnie znajdzie sie tez zaklocenie jedno moze 2 w ogole to przywioze swoje nadwyzki mzoe komus sie cos przyda
«
Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2008, 10:53:18 pm wysłana przez Kati
»
Zapisane
pretorianstalker
Administrator
Offline
Wiadomości: 5483
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #71 dnia:
Listopada 07, 2008, 10:47:55 pm »
Była sprawa wcześniej wyjaśniana
Wojów do woli, w gracza raz za PZ i chyba potem za PA 0 poczytaj wcześniej, pytałem o to
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.
Kati
Offline
Wiadomości: 441
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #72 dnia:
Listopada 07, 2008, 10:53:54 pm »
Dzienx pretor, przegladalem ale widac musailo mi to umknac
Zapisane
cthulhu
Offline
Wiadomości: 254
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #73 dnia:
Listopada 10, 2008, 11:06:55 am »
Co z Tribal War? Gramy? Czy sobie odpuszczamy? Jak ktoś fotki z poprzedniego Falkonu mogę mu na płytkę wypalić i przywieźć
a miejsca 8> możemy rozegrać na zasadzie 5 miejsce z grupy A z 5 z grupy B o miejsce 9-10 itd. Wtedy każdy, kto z grupy nie wyszedł ma bonusowy mecz o konkretne miejsce
więcej grania i emocje do końca
Zapisane
Qlig
Offline
Wiadomości: 708
Władca Pechów
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
«
Odpowiedź #74 dnia:
Listopada 10, 2008, 02:42:56 pm »
Troubler, a ja chciałem się spytać jak widzisz kombo granat przeciwpiechotny i urzadzenie naprowadzajace?
wiem ze jest to sporna kwestia, jedni mowia tak, drudzy nie, inni niby tak, ale nie bo to zbyt przesrane jest.
Proste pytanie do organizatora, bo Twój glos jest najwazniejszy co do zasad na najblizszym turnieju.
kombo działa, czy nie działa?
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...
Drukuj
Strony:
1
...
3
4
[
5
]
6
7
...
10
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum Doom Trooper
»
Forum ogólne
»
Turnieje/rozgrywki
»
Falkon - Lublin, 15-16 XI 2008