Kwietnia 28, 2024, 11:04:47 pm
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do dołu

Autor Wątek: Falkon - Lublin, 15-16 XI 2008  (Przeczytany 29004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 18, 2008, 01:38:32 am »

Trudno, co robić..... stało się - Andrew ja tylko pytałem czy powinienem grać ze zwycięzcą gry Puki vs Muleq czy nie - i Ty potwierdziłeś, że tak - jako nie-org nie zawracałem sobie dłużej tym głowy i szykowałem sie do gry z Muleqiem (jako że on juz mocno prowadził w tej ćwiartce)...

hmm nie kojarze tej sytuacji, teraz juz czaje o co kaman, ale naprawde nie ja ustalałem ten półfinał, nie zwróciłem uwagi dlaczego tak gracie a nie inaczej
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 18, 2008, 01:46:52 pm »

No panowie, teraz ja dziekuję za gre, to była ważna lekcja dla mnie. Fajnie mi sie grało przegrałem z Diablerem Nekro i Pukim. vs Diabler, karta nie szla ( gdzie sie podziali moi wenusjańscy??) i jak to możliwe by utłuc 40 pz na 2 paparazzo i 2 gliniarzach?   :D. Co do Nekro Pojedynek zapowiadał się ciekawie, myślałem że nazdobywam zwyciestw na twoich nie walczących wykańczając ich booby i śmiertelnymi, ale to była lekcja, że nie zawsze karty przychozą nam wtedy kiedy powinny :) a z Pukim zawsze jest 50-50 cóż grając z nim 4fun w piatek była jedna przegrana i jedna wygrana, padło teraz że musiałem przegrac :) $ fun zagrałem 2 pojedynki z Mulqiem i Lapsonem, Muleq miał rację obawiając się mojej talii, pod niego idealna była :) a co do Lapsona, jak to możliwe wygrywać 40-0 a później przegrać 0-40 ?  :D i jeszcze jedna lekcja, nie opłaca się zdobywać ZW na styk do 40 kiedy jest okazja na więcej ( zaowocowalo to niekorzystnym rozstzygnmieciem dla mnie w małych punktachz Quligiem) Pozostaje mi udoskonalać tą talie bo widzę jej niedociągnięcia i spróbować jeszcze w tym roku na jakis turniej wybyć bo złapałem chrapke na więcej :)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #122 dnia: Listopada 18, 2008, 02:33:58 pm »

 MIEJSCA W TURNIEJU:  Do Rankingu:
1. Skoq                            16pkt           -w grupie B 18pkt, bilans +194
2. Diablerist                    15pkt           -w grupie A 18pkt, bilans +276
3. Lapson                        14pkt          - w grupie B 19pkt, bilans +270
4. Muleq                          13 pkt          -w grupie B 16pkt, bilans +156
5. Roboraczek                  12pkt          -w grupie B 9pkt, bilans -28;          bilans w ćwierćfinale -27         
6. Nekro                          11pkt         -w grupie A 15pkt, bilans +15;          bilans w ćwierćfinale -33
7. Puki                             10pkt        -w grupie A 15pkt, bilans +101;          bilans w ćwierćfinale -40
8. Qlig                              9pkt         -w grupie A 12pkt, bilans +48;          bilans w ćwierćfinale -48
9. Kati                              8pkt         -w grupie A 12pkt, bilans 0
10. Nicodemus                 7pkt          -w grupie B 9pkt, bilans -31
11. Młody                         6pkt         -w grupie A 6pkt, bilans -74
12. Harry                          5pkt         -w grupie A 6pkt, bilans -149
13. Cthulhu                      4pkt         -w grupie B 6pkt, bilans -152
14. Wąski                         3pkt         -w grupie B 3pkt, bilans -146
15. Trstarter                    2pkt         -w grupie B 3pkt, bilans -261
16. Adam                          1pkt         -w grupie A 0pkt, bilans -217



Ćwierćfinały:
Roboraczek vs Diablerist     Lapson vs Qlig         Nekro vs Skoq         Muleq vs Puki
      17        :     44                  48   :    0             10   :    43             42    :   2

Półfinały:     
                   Diablerist vs Lapson                                   Skoq vs Muleq
                        40      :      2                                          64   :    0                                       Mecz o trzecie miejsce:
                                                                                                                                              Lapson vs Muleq
Finał:                                                                                                                                           48    :   0
                                               Diablerist vs Skoq
                                                      8       :   45
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2008, 02:45:38 pm wysłana przez Diablerist »
Zapisane

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #123 dnia: Listopada 18, 2008, 05:09:45 pm »

Bardzo udany turniej w mojej ocenie ;) gratulacje dla Skoqa ;) zdecydowanie najfajniej grało mi się z Mulqiem, co było pewnym zaskoczeniem - byłem przekonany, że Triada z siłowym Legionem szanse ma mizerne. A tu niespodzianka ;) mnóstwo walki, kombinowania, szala zwycięstwa przechylała się to na jedną, to na drugą stronę. Gdybym tylko tą Anihilacją zagrał turę później...Pełna dramaturgia, esencja DT ;D wesoło było też z Tstarterem, gdy chyba z 6 razy prawie zatłukł mi Gryźlaka ;) a graliśmy niemiłosiernie długo, bo ponad 1,5h ;) Lapsonowi gratuluje pomysłu na talie, ale nie składaj tego więcej ;D zaskoczeniem było dla mnie, że nikt nie grał "na Dratewkę" czyli brak Owcy na rzeź. Drafcik całkiem przyjemny był, grupę udało się wygrać, szkoda tylko, że nie zagraliśmy finału.
Zauważył ktoś, że rok temu na Falkonie też wygrał Imperial? ;)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #124 dnia: Listopada 18, 2008, 09:22:52 pm »

zaskoczeniem było dla mnie, że nikt nie grał "na Dratewkę" czyli brak Owcy na rzeź.
Ja grałem, ale przy 103 kartach tylko jedna osoba przyjęła Mercenary'ego do Szwadronu, Harry albo Młody.
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #125 dnia: Listopada 19, 2008, 09:02:02 am »

Nie mam pojecia jak pachna żaby. Nie wiem czy wogole pachna. "walic zabami" to taki zwrot jak mocno pada deszcz. Przynajmniej u nas w Małopolsce czesto uzywany ;). Co do pretensji Dibalera co do nagród ja bede bronił Troublera. Jak tylko Andrzej przyniósł nagrody od razu wyraziłem swoje zainteresowanie ksiazkami Ziemkiewicza i nie słyszałem zeby ktokowiek inny miał na nie ochote. Wszyscy zachwycali sie Thorgalami, Jezym i innymi komiksami. Daltego jak przyszło do rozdawania nagród Andrzej przynał ksiazki mnie i tez nie słyszałem zeby ktos protestował. Co do moich wyników wygladały nastepujaco: Faza grupowa 5 Zwyciestw: z Troublerem 43:4, z Robertem 42:12, z Wąskim 48:0, z Nico 40:2 i z Cthulhu 56:15. 1 Remis: z Lapsonem 40:40 ( w poprzenim poscie wyjasiłem dlaczego remis ) i 1 Przegrana: ze Skoqiem 0:40. Cwiercfinał, półfinał i o 3 miejsce widze ze juz sa. I na koniec jeszce jedno spostrzezenie. Po raz kolejny na Turnieju nie moge trafic na Diablera a po przegladnieciu Twojej talii wydaje mi sie ze jak nigdy miałbym spore szanse na jej pokonanie, a napewno wieksze niz z talia Skoqa czy Lapsona ;)
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #126 dnia: Listopada 19, 2008, 03:53:34 pm »

Daltego jak przyszło do rozdawania nagród Andrzej przynał ksiazki mnie i tez nie słyszałem zeby ktos protestował.
Jak ty dostałeś nagrody to ja byłem zajęty graniem finału lub półfinału.

I na koniec jeszce jedno spostrzezenie. Po raz kolejny na Turnieju nie moge trafic na Diablera a po przegladnieciu Twojej talii wydaje mi sie ze jak nigdy miałbym spore szanse na jej pokonanie, a napewno wieksze niz z talia Skoqa czy Lapsona ;)
Może i większe, ale nadal minimalne :P Twoja to była coś w stylu Qliga. Z nim przyjąłem na twarz Gniew oraz Sabotaż i mimo to wygrałem. Niczym więcej byś mi nie zaszkodził zbytnio, może Zapachem ewentualnie.
Zapisane

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #127 dnia: Listopada 19, 2008, 07:35:42 pm »

"walic zabami" to taki zwrot jak mocno pada deszcz. Przynajmniej u nas w Małopolsce czesto uzywany ;).

a u nas mówi się pogoda pod psem  ;D

A i propos kogo mam zbić by dostać pozwolenie na dorzucenie zdjęć z Falkonu na portal?  8)
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #128 dnia: Listopada 19, 2008, 07:47:50 pm »

No właśnie - Kati może walnij gdzieś ta zdjęcia na Rapidshare czy coś?
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 19, 2008, 10:43:45 pm »

Tych zdjec jest grubo ponad setka i maja pow 2 mega, troche by mi to zajelo zanim bym je przycial wiec imageshare odpada a na rapidzie nie mam konta , wiec najlepiej by bylo jakbym byl upowazniony do dodania je do dzailu download,a  i Jest jeden filmik nakrecony przez Nico.  PS jak bede w toruniu to tez wezme aparat
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2008, 10:49:10 pm wysłana przez Kati »
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #130 dnia: Listopada 19, 2008, 11:16:09 pm »

A tak sobie przypomniałem że widziany był podobno na turnieju ten legendarny wojownik: MODYFIKATOR z GRANATEM NEUTRALNYM ;D
Zapisane

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #131 dnia: Listopada 19, 2008, 11:21:31 pm »

Kati, żeby coś na Rapidshare wrzucić nie trzeba mieć konta, więc przycinaj fotki i ogień  ;D
Zapisane

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #132 dnia: Listopada 20, 2008, 08:40:00 am »

w sumie ja tam nie wiem, ale jak się da to niech jakis moderator z uprawnieniami do wrzucania na download to tam zamieści, jak sie pobawie i popatrze czy da sie to na rapida wrzucic
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #133 dnia: Listopada 20, 2008, 02:04:14 pm »

3)Największego stracha miałem w finale - Diablerist miał Evę Valmonte z Miną i Dowodem Odwagi na mojego Maxwella - do tego już miał jakieś PZ - mimo Całkowitego Zaćmienia, był w stanie po dwóch turach odkryć Evę i walnąć mi z Miny  - ja nie miałem jak się obronić więc nerwa miałem, ale Krzysiek jakoś tego nie zrobił  - duuuży błąd, a dla mnie duuuży fart - zdołałem się rozbudować i wygrać atakując tym nie zabitym Maxwellem "w puchę" z Siewcą Zagłady ;D
Na swoją obronę mam to, że bałem się Szpiega w Szeregach, a na ręce miałem Zabójstwo i Talizman co by zakończyło wszystko za jednym zamachem. Jednak Inspiracja żadna nie chciała dojść i nie miałem jak złożyć całości.

A tak sobie przypomniałem że widziany był podobno na turnieju ten legendarny wojownik: MODYFIKATOR z GRANATEM NEUTRALNYM ;D
Ale ci się ostatnio dowcip wyostrzył. To z waleniem żabami też było dobre :)

w sumie ja tam nie wiem, ale jak się da to niech jakis moderator z uprawnieniami do wrzucania na download to tam zamieści, jak sie pobawie i popatrze czy da sie to na rapida wrzucic
Daj se spokój z downloadem na forum. Tylko Nicodemus ma do niego dostęp, a nawiedza nas raz na 2 tygodnie. Poza tym jest jakiś denny limit 10MB. Na rapida możesz wrzucić w rar'ze pomniejszone do 500kb na zdjęcie i będzie dobrze.

EDIT:
1) Muleq blokował mnie Mrocznym Myśliwym - pomyślałem co tu zrobić, pancerz legendarny jakoś nie dochodził, aż nagle coś mi przyszło do głowy - wystawiłem Jokera jako Myśliwego, dałem granat ppiech i walnąłem Mulqowego Mrocznego, śmiertelna dokończyła sprawę ;D,
Jeszcze to miałem zacytować, ale zapomniałem. Przecież tego Granata mogłeś dać każdemu ze swoich gości :) Granat omija ograniczenia przynależności ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 02:18:37 pm wysłana przez Diablerist »
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Lublinie : Falkon 2008 15-16 listopada
« Odpowiedź #134 dnia: Listopada 20, 2008, 02:19:25 pm »

Hehe - no właśnie Diabler - tak myślałem, że szykujesz coś większego, ale 27PZ mogłeś zgarnąć - pazerność Cię zgubiła ;D Szpiega nie miałem na ręku wtedy, choć jeden w talii gdzieś krążył... Anyway - finał grało mi się super  ;) Obym częściej dawał radę tam być :D

EDIT: Ale Joker przyszedł na rękę razem z Granatem Ppiech... No i ominąłem ewentualną sprzeczkę o to, kto kogo może atakować w sytuacji z Mrocznym M. ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 02:21:38 pm wysłana przez Skoq »
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do góry